اهداف و چشم اندازها

رستوران های زنجیره ای آفتاب و مهتاب پاریز

اگر اهل سفر باشید می دانید که دیدن رستوران های بین جاده ای بخصوص رستوران های شیک و بزرگ با استراحتگاه های تمیز وامکانات فراوان در سطح جاده های کشور به چه اندازه خوب و امید بخش است.

یکی از همین رستوران ها رستوران های زنجیره ای افتاب و مهتاب پاریز است که در سال 1387 با هدف ارائه خدماتی نوین و تحولی عظیم در عرصه رستوران داری و ایجاد مراکز بین جاده ای شروع به فعالیت نمود.

این شرکت با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی که ازآن جمله می توان به در نظر گرفتن محل رستوران از نظر اصول فنی و مهندسی، کیفیت و کمیت تمام غذاها موفق به کسب رتبه  A برای رستورانهای خود شده است.

تحقیقات میدانی تیم آفتاب و مهتاب پاریز 3 سال به طول انجامید.در این تحقیقات تیم شرکت به بررسی ضعف های موجود در رستوران های کشور پرداختند و با تکیه بر علم و تکنولوژی گروه خود توانستند این مشکلات را شناسایی و راهکارهایی را در جهت پیشبرد اهداف شرکت ارائه نمایند.و سرانجام شرکت در سال 1390 رسما شروع به فعالیت و ایجاد مراکز پذیرایی نمود.

حمایت از کار و سرمایه ایرانی

با توجه به نامگذاری سال 1390 توسط مقام معظم رهبری به نام سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی.تیم تحقیقاتی شرکت رستورانهای زنجیره ای آفتاب و مهتاب پاریز برآن شد تا به بررسی دلایل معروف شدن برندهای بزرگ دنیا در صنعت رستوران-شیوه های پخت آنها وچگونگی استفاده آنها از تکنولوژی های جدید بپردازد و در این راستا با بهره گیری از بهترین مواد اوليه تولید شده در کشور مطابق با استانداردهای مربوطه به ایجاد زنجیره ای سالم در جهت بهداشت خانواده های ایرانی اقدام به تاسیس رستورانهای خود نمود.

ما بر این باوریم که با ارائه خدمات عالی می توان به منفعتی ماندگارو متعالی رسید.خدمات و کیفیت مطلوب ورضایت مندی مشتریان نه فقط در حد شعار بلکه در اجرا برای شرکت اهمیت فراوانی دارد.

 

 مرغ سبز (یا مرغ بدون آنتی بیوتیک) بخورید

 

با افتخار  می توانیم بگوییم که هرغذایی که در رستوران آفتاب و مهتاب سرو می شود از فیلترهای متفاوتی گذشته است ، مرغ بدون استفاده از هرگونه آنتی بیوتیک پرورش یافته و در شرایط کاملا طبیعی تولید شده است. میدانيد که مرغ داران در صورت بیمارشدن مرغ ها در فرایند پرورش های معمولی می توانند با نظر دامپزشک از حدود50 نوع آنتی بیوتیک برای درمان استفاده کنند.اما درپرورش مرغ سبز مرغداران تلاش می کنند با افزایش اقدامات قرنطینه ای و پیشگیرانه از ابتلای مرغ ها به بیماری و در نتیجه استفاده از آنتی بیوتیک پرهیز بنمايند ، لذا شرکت رستوران های زنجيره ای آفتاب و مهتاب پاريز با توجه به اينکه ارائه غذای سالم وبا کيفيت را جزء وظايف اصلی خود میداند ، لذا اقدام به توليد و توزيع مرغ بدون آنتی بيونيک در سطح شعبات خود نموده است و شما مشتريان گرامی می توانيد ، از طعم لذيذ اين مرغ  فقط در شعبات اين شرکت لذت ببرید .

 

پذیرش نمایندگی:

شرکت رستوران های زنجيره ای آفتاب و مهتاب پاريز ، در نظر دارد تا تعداد شعبات خود را در سطح کشور گسترش داده و از اين رو ارائه يک غذای واقعاً با کيفيت به مردم ايران را جزء افتخارات خود به ثبت برساند ، لذا کليه متقاضيان محترم می توانند در صورت تمايل نسبت به تکميل فرم درخواست نمايندگی در همین وب سايت اقدام بنمايند.

منوی محصولات

 • سوخاری
  سوخاری
 • برگر
  برگر
 • پیش غذا
  پیش غذا
 • نوشیدنی
  نوشیدنی